Propagační předměty BOINC

Novinky na platforme BOINC

Moderátor: Moderátori

forest
Príspevky: 294
Dátum registrácie: Pi Feb 09, 2007 7:49 am
Kontaktovať používateľa:

Propagační předměty BOINC

Príspevok od používateľa forest »

V našem týmu je poptávka po samolepkách nového loga BOINC a jelikož je toto logo nadtýmové, (tedy univerzální) tak mně napadlo proč tuto možnost nenabídnout i ostatním týmům. O výrobu i distribuci bych se postaral jako vždy. Na Slovenko by se ale vyplatilo to poslat třeba pro všechny z vašeho týmu jako jeden balík a daný člověk by to pak mohl rozeslat už u vás na dobírku. Nebo to mohu někomu z vašeho týmu předet osobně v Brně když pojede kolem, to už se dá ošetřit jakkoli.

Jednalo by se o samolepky aktuálního loga BOINC, které bych nechal v případě dostatečného zájmu vyrobit a postaral se o jejich distribuci. Předání by bylo samosebou možné i osobní, či třeba na srazu.

Provedení by bylo ve větším rozměru než předchozí, tedy 4,5x8cm (výška samotného nápisu 3,5cm). Materiál opět transparentní, takže pozadí nápisu by tvořil samotný podklad. V logu budou 2 barvy, jelikož ten přechod sítotiskem udělat nejde. Ta tmavší barva bude tedy taková, jakou je psaný nápis, druhá je jasná.

Nuže a cena za jeden kus pak vychází na 28,-kč s DPH.
Další platební a dodací podmínky by byly stejné, jako u ostatních samolepek.
http://www.czechnationalteam.cz/view.ph ... 2007030001

Takže prosím pište kdo by měl zájem a o kolik kusů a já to pak nechám v nějakém rozumném množství udělat. Minimum pro výrobu je 100 ks, doba pro výrobu je prý týden.
Taky mám furt doma nějaké kousky samolepek původního loga, které se alespoň mně osobně zdá lepší, takže kdo by měl zájem, tak můžu poslat třeba ihned. Cany platí furt ty co jsou v daném odkaze.
forest
Príspevky: 294
Dátum registrácie: Pi Feb 09, 2007 7:49 am
Kontaktovať používateľa:

Re: Propagační předměty BOINC

Príspevok od používateľa forest »

Právě byl spuštěn příjem objednávek pro výrobu triček, mikin, samolepek a dalších předmětů s logem BOINC, nebo některých projektů. Veškeré podrobnosti naleznete v tomto článku:
http://www.czechnationalteam.cz/view.ph ... 2007030001

Uzávěrka je stanovena na 15.2.2009

Jelikož je logo BOINC univerzální a je to náš společný zájem, rádi vyřídíme i vaše objednávky, když budete mít zájem. Vše půjde papírově i finančně přes občanské sdružení Czech National Team. Cenu za dopravu na Slovensko bych musel zjistit, ale to až v případě zájmu.
Napísať odpoveď