boinc nastavenie pri necinnosti

Otázky a pomoc s problémami technického charakteru ako je nastavenie proxy serveru, problém s pripojením na internet a pod.

Moderátor: Moderátori

gegoo
Príspevky: 7
Dátum registrácie: St Apr 06, 2011 1:50 pm

boinc nastavenie pri necinnosti

Príspevok od používateľa gegoo »

Nastavil som boinc manazer tak aby sa spustal ked pocitac vykazuje necinost ( nehybem mysou ) lebo bezne je ze pc mi ide ale ja tam niesom tak som chcel tak ze ulohy sa rataju ked tu niesom a chcel som vediet preco sa to nechce spusti stale pise ze uzivatel je aktivny pritom nehybem mysou a nic na pc nerobim aj pol hodiny ono to sleduje co setric alebo ? poradi niekto nastavenie ako to spravit aby sa to zaplo po minute necinnosti , dalej je lepsie mat win 32 alebo 64 bit idem dneska prehodit tak napiste nejaky rady ako na to diky
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: boinc nastavenie pri necinnosti

Príspevok od používateľa gabberattack »

Windowsy mozu mat vlastnu definiciu pre "necinnost", predpokladam, ze tam mozu vadit nejake procesy beziace v pozadi. Ja mam nastaveny BOINC tak, aby sa zapinal nie pri necinnosti, ale ked zataz procesora klesne pod iste percento - teda napriklad ak system s aplikaciami vyzaduje menej ako 25% vykonu CPU. Zda sa mi to ako lepsi ukazovatel "vyuzitia" pocitaca, pretoze ak robis nejaku vykonovo narocnu aktivitu, tak sa BOINC pozastavi.

Ohladne 32/64 bit - vyznam to ma akurat pre projekty, ktore na to maju specialne aplikacie pre 64 bit (ktore projekty pocitas?), pre bezne pouzitie je to uplne jedno, akurat potrebujes 64 bit system pre podporu viac ako 3.5 GB RAM vo Windows.
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Napísať odpoveď