Pome niekedy na pivo

Informácie ohľadom stretávok a zrazov nášho tímu.

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Pome niekedy na pivo

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Co vy na to? Teda asi len BA ludia lebo urcite je nas vela aj mimo SK a mame vsetci nabity program, rodiny a podobne a nejake cestovanie je casovo narocne.
Ale snad by sme sa zopar ludi stretli v BA na par piv niektory vecer. Co vy na to? Kto sa prida? Ako to vidite?
gabberattack
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 1:35 am
Bydlisko: Mooresville, NC
Kontaktovať používateľa:

Re: Pome niekedy na pivo

Príspevok od používateľa gabberattack »

slavko.sk napísal:Co vy na to? Teda asi len BA ludia lebo urcite je nas vela aj mimo SK a mame vsetci nabity program, rodiny a podobne a nejake cestovanie je casovo narocne.
Ale snad by sme sa zopar ludi stretli v BA na par piv niektory vecer. Co vy na to? Kto sa prida? Ako to vidite?
Na pivo by som siel. Mame tu fajny bar s karaoke show, aj Stellu tam maju. Jediny problem - par tisic mil od BA. Az budete niekto v okoli NYC, ozvite sa mi. :-)
-gabberattack-
Keep The Panic!

...a Windows Vista
padá na Mesiaci
6x pomalšie!
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Pome niekedy na pivo

Príspevok od používateľa slavko.sk »

gabberattack napísal:
slavko.sk napísal:Co vy na to? Teda asi len BA ludia lebo urcite je nas vela aj mimo SK a mame vsetci nabity program, rodiny a podobne a nejake cestovanie je casovo narocne.
Ale snad by sme sa zopar ludi stretli v BA na par piv niektory vecer. Co vy na to? Kto sa prida? Ako to vidite?
Na pivo by som siel. Mame tu fajny bar s karaoke show, aj Stellu tam maju. Jediny problem - par tisic mil od BA. Az budete niekto v okoli NYC, ozvite sa mi. :-)
Tak to si bud isty ze sa ozvem ked budem v tych koncinach! Snad niekedy.
Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

Urcite ano! Velmi rad sa stretnem.
Ja som teraz zas trochu rozbehany medzi BA a PHA, ale ak si povieme volne dni v kalendari, tak nejake prekryv sa urcite najdu. Nasledujuci tyzden urcite nemozem v stredu, stvrtok ani piatok. Takze zeby utorok?
Pripadne dalsi tyzden budem mat (pevne dufam) volnejsi.
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa slavko.sk »

No buduci tyzden mam dost hekticky, menim auto, stare predavam a este mi na nom treba prehodit zadny naraznik na poistku, prepisat ho do BA a neviem co vsetko mozno, skor ten dalsi tyzden by som videl realnejsie.
Okrem toho mam utorok - stvrtok skolenie takze pracovat budem po veceroch co cez den zameskam lebo budem na skoleni.
Takze ten dalsi tyzden, to snad maximalne pojdem pre nove auto a to bude vsetko. Okrem utorka a stvrtka mozem, v tie dni nie lebo zena je na anglictine do 20:15 a som s malym doma.
Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

Jasne, v pohode.
Ja som sa prave dozvedel, ze buduci tyzden zacinam na dalsom projekte, ale nemam zatial ziadne podrobnosti. Anyway, na vecerne pivo si najdem cas uz aj keby manazeri padali, obcas treba aj vypnut :)
Takze napr. stredu by som videl ako realnu...

Drzim palce s autom - ja som teraz len kupoval nove pneu a uz aj tak z toho bolo viac vybavovaciek ako som cakal... Ake bude to nove? Nieco japonske? Tie maju velmi dobru kvalitu a statisticky sa najmenej na SK kradnu .. :)

Btw - nikto sa uz na pivo nema chut pridat? Neverim, ze sme v Blave iba ja a Slavko...
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Ok, buduca streda, 17.10. moze byt. Davam do kalendara?
Co sa tyka zimnych pneu mam linku na super stranku so super cenami a s dovozom domov zadarmo:
http://www.nejlevnejsipneu.cz/sk/podminky.php
Rozhodol som sa pre Skoda Roomster 1.9TDI, dostal som super ponuku na 1 rocne auto, 22.000km najazdenych v plnej vybave okrem navigacie a dvojzonovej klimatizacie a sedadla len polokozene, nie cele.
Používateľov profilový obrázok
marpes
Príspevky: 455
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:18 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa marpes »

Chut samozrejme je... Len zatial neviem, ci v tom termine budem v BA. To zalezi na tom, ako sa bude dalej spravat moja odstiepena platnicka. Momentalne ledva chodim, na ponozky a topanky potrebujem brigadu... Zatial sa mazem mastami, ale uz by to chcelo namazat sa i niecim inym - to pivo by nemuselo byt marne, takze uvidime,... rad by som sa zucastnil.
Používateľov profilový obrázok
Duro Kotulic Bunta
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: St Feb 07, 2007 3:00 pm
Bydlisko: Stupava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Duro Kotulic Bunta »

Super, takze stredu si dam do kalendara aj ja. Len mala poznamka - je to na 90% - to preto, lebo zatial nemam presne zadefinovanu moju ucast na novom projekte..

Dik za link na stranku - odtial som si pred dvoma mesiacmi kupoval letne pneu, a bol som velmi sklamany ich pristupom - nic sa nedialo, po 14 dnoch som im teda napisal ze co a ako, a vtedy mi odpisali, ze ano, prave to objednavaju a po dalsich dvoch tyzdnoch mi to asi pride.
Proste otrasna dodacia doba, a este sa ani neunuvali ma informovat o tom ze na pneu budem musiet cakat viac ako mesiac...
No ale mozno to bol vynimocny pripad.
Kazdopadne kolegovci si kupovali z http://www.aaa-pneu.sk a boli spokojni...

roomster fajn - ved v tu stredu pokecame...:)

Marpes: vyskocenu platnicku teda nezavidim, to je svinstvo.. tak sa rychlo pozbieraj, ak mozes chodit tak pri tom pive by to az tak boliet nemuselo :)
It is by logic that we prove, but by intuition that we discover. [J.H. Poincaré, mathematician]
A man who knows how to be alone is never lonely. [Osho]
Používateľov profilový obrázok
marpes
Príspevky: 455
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:18 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa marpes »

.... Zajtra je 17-teho, asi by to pomaly chcelo urcit casopriestorovu lokalizaciu. (Ak by ste chceli byt loajalni k mojmu "pajdaniu", ocenil by som lokalitu blizsie k Dlhym Dielom.)
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa slavko.sk »

marpes napísal:.... Zajtra je 17-teho, asi by to pomaly chcelo urcit casopriestorovu lokalizaciu. (Ak by ste chceli byt loajalni k mojmu "pajdaniu", ocenil by som lokalitu blizsie k Dlhym Dielom.)
No s lokalizaciou je to problem mozno. Ja preferujem nieco v centre, tam ma kazdy rovnako blizko alebo daleko. Takze pripada do uvahy klasika Trafena hus na Safarikovom namesti.
Inak medzi centrom a Dlhymi dielmi je nejaka dobra pivaren?
Alebo na Dlhych dieloch priamo? Ale to je zas asi pre kazdeho od ruky.
Co hovoris na tu Trafenu hus? Je ti to moc od ruky?
Používateľov profilový obrázok
marpes
Príspevky: 455
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:18 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa marpes »

No moze byt aj ta hus, len budem musiet zavcasu koncit (22.15), aby som nemusel ist domov peso ako naposledy. S tou bolavou nohou by som to asi nezvladol.
Je aj na Dieloch - Smadny mnich (obchodne centrum Patek), avsak dopravna vazba MHD na Petrzalku nie je to prave.
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa slavko.sk »

marpes napísal:No moze byt aj ta hus, len budem musiet zavcasu koncit (22.15), aby som nemusel ist domov peso ako naposledy. S tou bolavou nohou by som to asi nezvladol.
Je aj na Dieloch - Smadny mnich (obchodne centrum Patek), avsak dopravna vazba MHD na Petrzalku nie je to prave.
Ved to ze z Dlhych je to daleko.
Na Juraja cislo mam na mobil ale na teba nie, pls posli mi na sukromnu spravu, zajtra ti zavolam ze ci to na 100% plati a kedy.
Juraj ty ako? Uz vies?
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Dnesne pivo sa rusi z dovodu zaneprazdnenia mna a Juraja.
Dalsi termin - buduca streda alebo pondelok, este sa upresni.
Používateľov profilový obrázok
marpes
Príspevky: 455
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:18 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa marpes »

OK
Napísať odpoveď