Prelet objektu na oblohe...14.12.09,cca 21:30 Košice

Moderátor: Moderátori

vladokiller
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Po Dec 14, 2009 10:43 pm

Prelet objektu na oblohe...14.12.09,cca 21:30 Košice

Príspevok od používateľa vladokiller »

Ahoj všetci..včera 14.12 okolo 21 30 mohlo byť,v Košiciach..na sídlisku Podhradová...som si bol vonku zapáliť cigaretu ...keď som náhodne spozoroval objekt ktorý sa po čistej bezmračnej oblohe nápadne pohyboval pričom som si v prvej chvíli myslel že je to dopravne lietadlo...zanechávalo to za sebou dymovú čiaru-stopu ako z lietadla ale hned sa mi to prestalo pozdávať pretože tá stopa bola o dosť väčšia ako vidíme bežne cez ďen a svetlo o ktorom som si myslel že to su pozične svetlá lietadla ...neblikali ako bežne stroboskop+ farba...skôr to vyzeralo akoby to horelo...to ma hneď napadlo že asi padá lietadlo..a potom som si uvedomil že to nemôže byť lietadlo...lebo to išlo príliš velkou rýchlosťou na dopravné lietadlo....tento objekt letel zo severozápadu...na juhovýchod...trvalo to celé len chvýlku...akurát čo som si to všimol a porozmýšlal čo to môže byť a už to išlo za horizont..Ako parádny zážitok...ako z filmu... akurát že si to nikdo iný nevšimol a ja by som rád vedel čo to bolo....ak ste to tiež vydeli dajte prosím vedieť na [email protected]
Napísať odpoveď