Novinky na webu CNT

Novinky na platforme BOINC

Moderátor: Moderátori

Čtete články na webu CNT?

ano, vše co vyjde
3
14%
občas si něco přečtu
4
19%
ne, ale informace na fóru CNT si čtu
2
10%
nechodím na web CNT
12
57%
 
Celkom hlasov: 21

forest
Príspevky: 294
Dátum registrácie: Pi Feb 09, 2007 7:49 am
Kontaktovať používateľa:

Novinky na webu CNT

Príspevok od používateľa forest »

Nevěděl jsem kde jinde to založit a nechtělo se mně to míchat už dál do jiných threadů. Pokud to zde bude vadit, tak prosím o přesunutí na lepší místo.

Dnes jsem na našich stránkách uveřejnil dvoudílný článek Čeká nás apokalypsa? ...aneb konec světa a moderní věda.
Tento článek již před časem sepsal Duro, ale myslím si že je dosud více než poučný.

Z původního umístní se článek vytratil a jelikož to bylo líto nejen mně, ale i Durovi který jej sepsal a několika lidem kteří mně psali jestli bysme nemohli článek vydat na novém webu CNT, tak jsem se dohodl s Durem a podařilo se.

Díky JardoviM je článek konečně i prokontrolován a opraven po stránce gramatiky a tak si jej snad hodně lidí rádo pročte.
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Nehnevaj sa na mna ale na inom webe si robit prieskum o citanosti tvojho webu ja osobne povazujem za nehoraznu drzot a trufalost.
Hlasovanie nie je o tom kde bude clanok uverejneny a mam velmi silne nutkanie tvoj prispevok zmazat a tvoje konto zablokovat.
Snad ti vysledky hlasovania ukazu ze o tvoj CNT web tu zaujem nie je ... pokial si tie hlasy nebudes posielat sam.
forest
Príspevky: 294
Dátum registrácie: Pi Feb 09, 2007 7:49 am
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa forest »

Nechápu co ti na tom vadí. Takovýhle průzkum nemá význam dělat na našem webu, ale právě na jiných stránkách. Bylo řečeno že mám místo kritiky upozorňovat raději na to co nového uveřejním a tak jsem tak i udělal.
Ty výsledky jsou zatím velice zajímavé, protože na ten odkaz klikla zde včera večer spousta lidí, denně je na náš web i několik desítek přístupů ze Slovenska, ale zatím se k tomu nikdo nepřiznal :roll: Sám hlasovat nebudu, to by nemělo přeci význam.

Tím blokováním účtu a zamezením tak informování lidí na tomto fóru o tom co se děje v CNT by jsi chtěl pomoci čemu prosímtě?
Tomu že lidé si nepřečtou nové informace o projektech a BOINC? Na vašem webu se jich moc nedočkají, takže předpokládám že i sami hledají informace jinde (jak jsi sám napsal), tak nechápu důvod proč bych nemohl informovat zde o tom, že nějaké nové informace u nás vydám například ve článku. To jestli si je někdo pak přečte, je přeci na každém z návštěvníků tohoto fóra. V pravidlech fóra jsem nikde nenašel, že by bylo zakázané rozšiřovat obzory místním čitatelům. Nebo nechceš aby věděli že jinde nové informace uveřejňují, články vydávají, starší aktualizují atd..

Napiš tedy prosímtě konkrétně proti čemu jsem se prohřešil že mně chceš smáznout a blokovat, než to tak uděláš.
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Ked to uznam za vhodne tak ti napisem. Zatial si tu kludne provokuj a rob si reklamu.
Používateľov profilový obrázok
Merlin
Príspevky: 29
Dátum registrácie: St Nov 28, 2007 3:14 pm

Príspevok od používateľa Merlin »

2forest:

Když už je stále přetřásána otázka webů, jejich struktury, užitečnosti apod.: jsi si jistý, že web CNT je opravdu přehledný ? Mně osobně přijde úvodní stránka poněkud přeplácaná, o designu nemluvě. ( nemám na mysli strohost Boinc.cz webu, ale Boinc.sk mi už od prvního pohledu přijde uspořádanější ). A co se týče fóra : na tak velkou členskou základnu moc přispívajících nevidím. Kdepak bude chybka ? Nováčci nečtou stanovy strany při přijetí ? :wink:

2slavko.sk:

Nenech se unést emocemi, neb o to zřejmě jde. CNT má sice obrovskou, ale pasivní základnu ( co se týče fóra určitě ). Forestův management je sice prvotřídní, ale tu pasivitu vlastně vyvolává. Druhý největší český tým bohužel stále pospává. A protože je třeba neustále fórum CNT oživovat, jako jsme ho provětrali s kauzou Milkyway@home minulý týden s Hadrou a Jeníkem, je třeba hledat další náměty. A thread typu : " podívejte se ovečky moje jak nás na boinc.sk nemají rádi " by se šiknul :lol: Zbývá jediné: ignorovat, nebo proti logice postavit logiku. Emoce v tomto případě škodí.
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Su to moje osobne nazory, ja sa len divim spravaniu foresta, cloveka bez chrbtovej kosti. Osobne by som nikdy na inom fore neurobil taketo hlasovanie o mojom fore. Hambil by som sa. To je vsetko. Okrem toho su na to technicke prostriedky ked vidno odkial ludia chodia na stranku.
Ludia su uz raz taki a kazdy nech si urobi svoj vlastny nazor na spravanie foresta a na to aku robi reklamu CNT.
forest
Príspevky: 294
Dátum registrácie: Pi Feb 09, 2007 7:49 am
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa forest »

Opravdu nechápu za co bych se měl "hanbiť". Já osobně se nestydím že navštěvuji spoustu jiných fór a stránek o DC projektech a kdyby tomu tak bylo, tak to bych to mohl rovnou zabalit. Žádný člověk nemůže stíhat sledovat vše co se kde šustne a já osobně jsem rád alespoň trochu v obraze. Kdo chce mít klapky na očích a myslet si že jen jeho stránky jsou ty nejlepší a nikde jinde nic důležitého nepíší, tak o takovém člověku si myslím své.

Něco jiného je, když někdo napíše že na to nemá čas aby prolézal více stránek s podobnou tématikou, ale nechodit někam jen proto že mu někdo něco napovídal, to si myslím že je ubohé.
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Vobec ma nezaujima tvoj nazor na mna, je mi uplne ukradnuty kedze na to nemas ziadny moralny kredit.
PavolR
Príspevky: 243
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:23 pm
Bydlisko: BOINC.SK
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa PavolR »

Tak to je sila. V prvom momente som si myslel, ze som sa omylom prihlasil na ine forum. Toto sem skutocne nepatri.
Nerozumiem tomu, ako moze forest zneuzivat clanok Dura a spajat ho s hlasovanim o tom, ci citam clanky na jeho webu.
Suhlasim s nazormi slavka.sk na toto tema.
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Honza
Príspevky: 953
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:20 pm
Bydlisko: Praha

Príspevok od používateľa Honza »

Rekl bych, ze v urcitych ohledech to forest myslel dobre a zkusim byt k tematu vecny a mene emocionalni.

Informovat o novinkach je dobra vec - od toho mohou diskuzni fora opravdu byt.
Slusny web ale muze mit RSS kanal automaticky informujici o novinkach - nebo to lze resit trebas v phpRS registraci ctenaru, kteri jsou automaticky informovani o novem clanku. Tedy - lze to poresit technicky.
Trochu problematicke je to omezovat na jeden web. Namitka foresta muze byt, ze na CZ/SK webu se toho jinde moc clovek v novinkach nedocte, ale to uz je zacatek jine kapitoli...

foreste, nikdy jsi nebyl diplomat a mnoho charakteristiky dobreho leadera (kterym se ohanis) ti chybi. Ale abych se neopakoval nebo neodbihal od tematu. Kazdy trochu soudny clovek mohl vytusit, ze anketa, kterou jsi sem hodil, vetsinu ctenaru pobouri a bude pusobit provokativnim dojmem.

Pote i dobre myslene zamery konci nezdarem.
forest
Príspevky: 294
Dátum registrácie: Pi Feb 09, 2007 7:49 am
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa forest »

Honza napísal: foreste, nikdy jsi nebyl diplomat a mnoho charakteristiky dobreho leadera (kterym se ohanis) ti chybi. Ale abych se neopakoval nebo neodbihal od tematu. Kazdy trochu soudny clovek mohl vytusit, ze anketa, kterou jsi sem hodil, vetsinu ctenaru pobouri a bude pusobit provokativnim dojmem.

Pote i dobre myslene zamery konci nezdarem.
Opravdu jsem netušil jaké z toho bude pobouření a i když nad tím přemýšlím zpětně, tak to nějak nechápu. Je pravdou že diplomat jsem nikdy nebyl, nikdy jsem ani nic nepředstíral a na nic jsem si nehrál. Prostě co si myslím to napíšu, takový prostě jsem a okolo DC projektů se snažím jen pomoct s propagací kde se dá. Nechápu proč je to bráno jako špatné, když sám Slavko napsal minulý týden na mou adresu toto:
slavko.sk napísal:Forest, mam takyto navrh, ked natrafis na zaujimavy clanok alebo nejaky uverejnis tak sem daj linku. Myslim ze ked sa tak snazis propagovat BOINC tak s tym nebudes mat problem.
Já s tím problém nemám, ale Slavko asi ano a dost si tím tedy protiřečí v tom co (ne)chce.

To že jsem k tomu připojil anketu abych věděl kolik lidí zde registrovaných navštěvuje náš web, tak jako já váš si myslím že není přeci proti ničemu a nikomu. Docela mně schází ale další z funkcí na fóru která u nás je, že zde není vidět kdo hlasoval. Těch 5 negativních hlasů tu totiž skočilo téměř z minuty na minutu a od té doby ani jediný, ale to je jedno. Já se za to že si čtu věci na vašem webu nestydím a v minulosti jsem byt rád, že jsem si měl možnost i občas něco nového přečíst. Klidně si stejnou anketu dejte na naše fórum, klidně ji dám i na hlavní stránku webu CNT, mě to nijak neuráží vědět kdo si čte které stránky.
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa slavko.sk »

forest ty fakt nechapes ze s tymito svojimi aktivitami tu nie si vitany a ludia sa k tomu tak stavaju? Uz sa mi ani nechce ti pisat ale potom zas budes mat len reci ze tu zdochol pes.
Na forum CNT nechodim, otvorene to priznavam a nevidm dovod preco by sa tu mal niekto hambit sa priznat ze tam chodi. My tu nezverejnujeme logy hlasovania a dokonca sa na ne ani nepozerame.
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa slavko.sk »

forest napísal:
slavko.sk napísal:Forest, mam takyto navrh, ked natrafis na zaujimavy clanok alebo nejaky uverejnis tak sem daj linku. Myslim ze ked sa tak snazis propagovat BOINC tak s tym nebudes mat problem.
Já s tím problém nemám, ale Slavko asi ano a dost si tím tedy protiřečí v tom co (ne)chce.
Nemam problem s uverejnenim linky na clanok ale s hlasovanim. To mi pripada ako neslusne a nefer z tvojej strany.

Asi si nervozny z tych vysledkov hlasovania a snazis sa od nich odvratit pozornost. :roll:
forest
Príspevky: 294
Dátum registrácie: Pi Feb 09, 2007 7:49 am
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa forest »

Nejsem ani nervózní a ani překvapený, nevím proč za každým slovem furt hledáš nějaké skryté pozadí. V podstatě jsem docela mile překvapený, že 4 z 10 zde registrovaných DCčkářů alespoň občas zabrousí i k nám.
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa slavko.sk »

forest napísal:nevím proč za každým slovem furt hledáš nějaké skryté pozadí
Lebo tam je a vieme to vsetci co ta pozname. Nic netreba hladat takze neviem preco by som mal hladat nieco co ani hladat netreba. :roll:
Napisme to inak ... zo 108 registrovanych 10 odpovedalo a z toho 4 sem tam idu na CNT ... tak to je fakt terno.
Napísať odpoveď