Funkce fóra

Ak máte akékoľvek pripomienky, názory, kritiku a pod.ohľadom nového fóra - toto je to správne miesto kam s nimi.

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
azor666
Príspevky: 51
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 9:28 pm
Bydlisko: prague
Kontaktovať používateľa:

Funkce fóra

Príspevok od používateľa azor666 »

Ahoj a sry za češtinu :wink:
První bych chtěl říc že nové fórum je super. =D>

Ale mohl bych mít dotaz/připomínku?

a) Šlo by časem přidat mod na řazení příspěvků? Aby šlo nastavit jestli mám nejdříve nejstarší-nejnovější příspěvky?

b) šel by přidat mot getdaily. Nebo jak se jmenuje. Myslím zobrazení příspěvků za poslední den-dva?
edit fci od poslední návštěvi uč vidím ooops
thx
Lukas
Používateľov profilový obrázok
MeX
Site Admin
Príspevky: 485
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Re: Funkce fóra

Príspevok od používateľa MeX »

azor666 napísal:Ahoj a sry za češtinu :wink:
První bych chtěl říc že nové fórum je super. =D>

Ale mohl bych mít dotaz/připomínku?

a) Šlo by časem přidat mod na řazení příspěvků? Aby šlo nastavit jestli mám nejdříve nejstarší-nejnovější příspěvky?

b) šel by přidat mot getdaily. Nebo jak se jmenuje. Myslím zobrazení příspěvků za poslední den-dva?
edit fci od poslední návštěvi uč vidím ooops
thx
Lukas
Myslim, ze ani jeden z bodov by nemal byt problem. Ja osobne by som najradsej priamo v kode defaultne vymenil to radenie prispevkov - podla mna je to defaultne chovanie najprv najstarsie prispevky uplne od veci..
Používateľov profilový obrázok
dejvidek
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 10:24 pm
Bydlisko: Písek
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa dejvidek »

Není to od věci, někdo to rád tak a někdo opačně :-) Slavkovi sem poslal tip na ochranu fóra před boty. Jedná se o úpravu tří souborů.
dejv
Naposledy upravil/-a dejvidek v Po Feb 05, 2007 10:56 pm, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
slavko.sk
Príspevky: 1603
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 3:42 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa slavko.sk »

Osobne si tiez myslim ze najnovsie by mali byt prve a basta. Ale ani mod nie je na zahodenie. Myslim ze MeX s nasou pomocou to tam postupne ponahadzuje. Dolezite su zakladne veci a potom sa uz da ladit.
Používateľov profilový obrázok
KPX
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 11:34 pm
Bydlisko: Praha

Príspevok od používateľa KPX »

Super pekne forum s dobrou strukturou. Gratuluji a uz se tesim, az bude plne prispevku! :D
Používateľov profilový obrázok
MeX
Site Admin
Príspevky: 485
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa MeX »

KPX napísal:Super pekne forum s dobrou strukturou. Gratuluji a uz se tesim, az bude plne prispevku! :D
.. ked sa podari import zo stareho - tak bude plne hned :)
Používateľov profilový obrázok
pcman
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 11:36 am

Príspevok od používateľa pcman »

MeX napísal:
KPX napísal:Super pekne forum s dobrou strukturou. Gratuluji a uz se tesim, az bude plne prispevku! :D
.. ked sa podari import zo stareho - tak bude plne hned :)
No pak ale budu mit dost dlouho co delat, abych to vsechno precetl ;-)
Jsem rad, ze jste udelali phpBB forum, jsem na nej notoricky zvykly.

EDIT: Primlouval bych se za jedno mini vylepseni. K zobrazeni prispevku
od posledni navstevy by bylo dobre do zavorky dat jejich pocet, at
neklikame zbytecne, kdyz zadne nebudou :-) To se doufam ale bude
stavat hodne malo ;-)
Bony
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Ut Feb 06, 2007 6:02 pm
Bydlisko: Neveklov - CZ
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Bony »

Zdravim , take jsem uvital ze jste spustily forum na phpbb, podle meho nazoru je to celkove nejprehlednejsi forum co znam. Budu se vracet :D
PS : take by jsem uvital razeni prispevku obracene. :wink:
Používateľov profilový obrázok
Hefto99
Príspevky: 769
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 11:59 pm
Bydlisko: Zürich, Schweiz

Príspevok od používateľa Hefto99 »

Uaaa, moznost editacie prispevku je perfektna! Toto mi v starom fore snad chybalo najviac :D

Mala poznamka - casto sa mi stava, ze prispevok alebo editovanie mojho profilu sa mi podari odoslat az na niekolky krat, vacsinou sa mi zobrazi hlaska ako Neplatne spojenie! Odoslite formular este raz.
Internetove pripojenie by malo byt v poriadku, vsetko sa nacitava rychlo a bez problemov.
Honza
Príspevky: 953
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 7:20 pm
Bydlisko: Praha

Príspevok od používateľa Honza »

Opravdu bych uvital nejake zakladni dodelavky fora jako
- posledni prispevky za x hodin/dni
- moznost volby zareni prispevku v profilu usera
- v paticce fora pripadne linky na main projekty podobne, jako jsem to udelal na boinc.cz
- na boinc.cz jsem delal vetsi okno pro psani prispevku - alespon vice do sirky by se hodilo.
- do budoucna moznost robrazit cely thread na jedna strance (opet viz boinc.cz)

Nevim, jestli lidi chteji stats banner a scheduler status v hlavicce fora a-la boinc.cz, pak by to byla take moznost.

Predem diky - to myslim do zacatku staci :lol:
Používateľov profilový obrázok
MeX
Site Admin
Príspevky: 485
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 2:13 pm
Bydlisko: Bratislava, Slovensko
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa MeX »

Hefto99 napísal:Mala poznamka - casto sa mi stava, ze prispevok alebo editovanie mojho profilu sa mi podari odoslat az na niekolky krat, vacsinou sa mi zobrazi hlaska ako Neplatne spojenie! Odoslite formular este raz.
Internetove pripojenie by malo byt v poriadku, vsetko sa nacitava rychlo a bez problemov.
Zatial tento problem nikto este nehlasil, ja osobne sa pohybujem na niekolkych roznych pripojeniach a ani na jednom sa mi Tebou popisovane chovanie nestalo. Mas zapnute cookies? Ides cez proxy? Prip. cez nejaky filter? Prip. sa ozvi, ak by to stale pretrvavalo.
Používateľov profilový obrázok
Pepino65
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Pi Feb 09, 2007 7:27 pm
Bydlisko: Sokolov
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Pepino65 »

Forum v černé "metalíze" se mi líbí. Tak ať to chodí jak má.... :wink:
Používateľov profilový obrázok
Palo M.
Príspevky: 1200
Dátum registrácie: Po Feb 12, 2007 2:53 am
Bydlisko: Shanghai, China

Aj ja...

Príspevok od používateľa Palo M. »

MeX napísal:
Hefto99 napísal:Mala poznamka - casto sa mi stava, ze prispevok alebo editovanie mojho profilu sa mi podari odoslat az na niekolky krat, vacsinou sa mi zobrazi hlaska ako Neplatne spojenie! Odoslite formular este raz.
Internetove pripojenie by malo byt v poriadku, vsetko sa nacitava rychlo a bez problemov.
Zatial tento problem nikto este nehlasil, ja osobne sa pohybujem na niekolkych roznych pripojeniach a ani na jednom sa mi Tebou popisovane chovanie nestalo. Mas zapnute cookies? Ides cez proxy? Prip. cez nejaky filter? Prip. sa ozvi, ak by to stale pretrvavalo.
Robi mi tiez to iste, co aj Heftovi... Asi to bude tym, ze ideme cez ten isty proxac...
Ale vacsinou mi to ide dobre, iba obcas to zblbne a na druhy raz to prejde... Mozno to suvisi s nejakym timeoutom (ked mam dlhsie otvorenu editaciu profilu, tak to hodi chybu a treba to odoslat este raz, ked profil zeditujem bleskovo a hned odoslem, ide to na prvy krat)...

Skusim, ci to robi aj z domu... Ked nie, je to proxacom, ked ano, je to Cinou...
Obrázok
---
Obrázok
"Ostatně, kdybych si měl vybrat pořadí Mac OS X, Windows, Linux, tak to bude: Linux, Mac OS X, sebevražda, Windows." (úryvok z internetovej diskusie)
Používateľov profilový obrázok
Hefto99
Príspevky: 769
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 11:59 pm
Bydlisko: Zürich, Schweiz

Re: Aj ja...

Príspevok od používateľa Hefto99 »

Palo M. napísal: Asi to bude tym, ze ideme cez ten isty proxac...
...

Skusim, ci to robi aj z domu...
Robilo mi to aj doma, takze proxacom to nebude. Moznoze to bude FF 2 .. Marpes hlasil problemy s prihlasovanim, nam mozno blbne nieco ine...

Kua, aj teraz:

Neplatné spojenie. Odošlite formulár znova, prosím.
Používateľov profilový obrázok
Hefto99
Príspevky: 769
Dátum registrácie: Po Feb 05, 2007 11:59 pm
Bydlisko: Zürich, Schweiz

Neplatne spojenie

Príspevok od používateľa Hefto99 »

Neplatné spojenie. Odošlite formulár znova, prosím.[/quote]

Neslo mi to odoslat ani na siesty pokus, musel som napisat prispevok este raz...
Napísať odpoveď