Kto sa do toho neoprie, nepomôže mu USA, Bratislava ani PrešporokDuro Kotulic Bunta napísal:No mna zaujal ten tvoj optimizmus co sa tyka vlastneho podnikania ako alternativy k nespokojnostou so zamestnanim.
Orava ma veru trochu prekvapila, to nie je bohaty kraj, aj ked ten Trencin to moze vysvetlovat![]()
Ale mal som na mysli najma vychod - tam to (nielen) s podnikanim naozaj nie je lahke. Dufam, ze ma tu teraz nezotrie Gabber s vetou o tom, ze kto chcel, odisiel do US alebo aspon do Presporku ..
Aj ked, ako som spominal, poznam zopar sikovnych ludi ktori s podnikanim neuspeli ani v Bratislave.

Podnikať sa dá všade, len každé teritórium má svoje špecifiká a treba sa im prispôsobiť. V Batislave máš veľký trh ale aj veľkú konkurenciu, predraženú pracovnú silu, celkovo príliš vysoké náklady.
Veľa oblastí podnikania nieje závislá na bohatom území - vývoj, výroba, ...
Samozrejme ak si niekto predstavuje pod podnikaním, "začnem a do pol roka budem milionárom"... tak na to nech rovno zabudne a ďalej "frfle" ako je nám ťažko.